O nasrasaKontaktKsiega gosci ENG

 

 

AKTUALNOŚCI 2014  

**

23.12.2014

Tomas przyjechał ze swoją mamą Heleną po wymarzoną Daisy dzień przed Bożym Narodzeniem.
Z nowym przyjacielem spędzą święta i długie lata.

Plants: image 1 0f 4 thumb

**

14.12.2014

Coraz mniej szczeniąt w naszym domu i coraz trudniej się z nimi rozstać... W ten weekend wyjechały dwa...

W sobotę, długo oczekiwany D'Artagnan pojechał, wtulony w Maksia, do domu jego rodziców - Sylwii i Piotra.
A tam czekał już na niego starszy przyjaciel - Voltaire! Będzie im na pewno wesoło!

Plants: image 1 0f 4 thumb

W niedzielę, w daleką drogę - do Danii, wybrała się Daphne. Wybrała ją sobie Birgitte, której zawdzięczamy obecność u nas uroczej Yoko.
Wierzymy, że ona będzie miała tyle samo radości z naszą dziewczynką!

Plants: image 1 0f 4 thumb

**

23.11.2014

Ulubieniec internautów DEXTER pojechał dziś do nowego domu w Dąbrowie Górniczej. Będzie szczęśliwy z Ewą i Krzysztofem

Plants: image 1 0f 4 thumb

**

15.11.2014

Dziś dwóch chłopców pojechało do nowych domów. Jako pierwszy zrobił to Driss, którego już dawno upatrzyli sobie Erika i Roland.
Będą mieszkali razem w pięknym niemieckim uzdrowisku. Powodzenia!

Plants: image 1 0f 4 thumb

Desperado znalazł nowy dom w Warszawie, a właściwie to jego, po dłuższym zastanowieniu, wybrali Ania, Remik, Robert i Radzio.

Myślimy, że odwdzięczy im się swoją psią miłością.

Plants: image 1 0f 4 thumb

**

11.11.2014

Nadszedł czas rozstań... Radość z poznania nowych, fajnych właścicieli wynagradza nam smutek jaki towarzyszy nam zawsze, gdy nasz maluszek opuszcza dom... Ale tak już musi być...
Pierwsi zgłosili się Ania, Przemek Michał i Oluś. Wybrali sobie Duka. Będzie im razem bardzo dobrze!

Plants: image 1 0f 4 thumb

**

28.09.2014

23 Września 2014 jest dniem, na który długo czekaliśmy! Po dwóch latach rodzinka naszych Grandów powiększyła się ponownie! Na świat przyszło 11 maluszków!!!!

Szczęśliwymi rodzicami są:

Są to rodzice odnoszących wielkie sukcesy w Anglii Niemczech i w Polsce 2-letnich piesków z przydomkiem Succession of Baron: CASABLANCA, CORALINE, CARMEN, CORRINA, CORLEONE, CARLITO i COLOMBO, dlatego zdecydowaliśmy się na powtórzenie tego skojarzenia.

Tym razem dziewczynki górą! – jest ich sześć. Mama Frotka czuje się już dobrze. Jest wspaniałą, opiekuńczą matką i cały czas czuwa nad nimi. Dzieciaki mają ogromny apetyt i uwielbiają mleczko mamusi. Są ruchliwe i bardzo gadatliwe.

 Plants: image 1 0f 4 thumb Plants: image 1 0f 4 thumb Plants: image 1 0f 4 thumb Plants: image 1 0f 4 thumb

 Więcej zdjęć tutaj, będziemy je dodawać co kilka dni.

**

06.09.2014

Kolejna nasza dziewczynka – Idalia  spróbowała swoich sił na Konkursie Tropowców w Krotoszynie. Z przewodnikiem – Kasią poradziła sobie na ścieżce bardzo dobrze, uzyskała dyplom II stopnia i będziemy teraz czekać na certyfikat. W tym samym konkursie świetnie spisały się także bliskie naszemu sercu „petitki”: Kaya i Mrówka. Wszystkie sześć dziewczynek bawiło się świetnie i zaimponowało myśliwskiej braci.

 Plants: image 1 0f 4 thumb Plants: image 1 0f 4 thumb Plants: image 1 0f 4 thumb Plants: image 1 0f 4 thumb

**

23-24.08.2014

Po raz drugi pojechaliśmy do Lipska na dwie Międzynarodowe Wystawy, najbardziej prestiżowe w Niemczech. Byliśmy w silnej grupie przyjaciół co sprawiło, że wyjazd ten zapamiętamy na długo. Tym bardziej, że nasze Grandy w obydwa dni zostały Najlepszymi w Rasie!!! Pełne wyniki przedstawiają się następująco:
German Winner Show 23.08.14
CORALINE Succession of Baron - dosk. I, CAC, CACIB, tytuł German Winner, BOB !!!
CHARMING Danda Bohemia - dosk. I, res. CAC, res. CACIB
Tytuł German Winner na tej wystawie dostał syn Czarusia i brat Coraliny – CARLITO Succession of Baron mieszkający z rodziną Karge w Niemczech. Brawo!
SIEGER LEIPZIG Show 24.08.14
CHARMING - dosk. I, CAC, CACIB, BOB !

Czas umilili nam: Dorota, Magda, Agnieszka, Kimberly, Marek, Gieniu, i wielu innych świetnych miłośników psów! Dziękujemy – było super!

Zapraszamy do obejrzenia więcej fotek z wystawy
**

12-19.07.2014

Udało nam się znaleźć wolny tydzień i pojechaliśmy na krótkie wakacje na Węgry. Całego stadka nie byliśmy w stanie zabrać, „załapały się” Ida i Coralina. Wakacje zaczeły się jednak pracowicie – wystartowaliśmy w dwóch Wystawach Międzynarodowych rozgrywanych w blisko położonych miastach Oberwart (Austria) i Szombathely (Węgry).

Nasze dziewczynki spisały się świetnie: 12.07 w Oberwart Coraline – I, CAC, Idalia – I, CAC, res.CACIB Niespodzianka czekała w Szombathely! Obydwie dziewczyny dostały CACIB i zostały Zwycięzcą Rasy!! Poszliśmy zatem razem na konkurencje finałowe i... IDALIA Podkołdernik Jadowity została Najlepszym Psem Grupy VI FCI!!!! To jej największy sukces do tej pory.

Resztę wakacji spędziliśmy odpoczywając nad Balatonem w miłym towarzystwie, w tym dwoma innymi długimi suczkami. J Było fajnie o czym świadczą zdjęcia

 Plants: image 1 0f 4 thumb

**

05.07.2014

Na Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich we Wrocławiu stawiliśmy się z trójką: Czaruś, Coralina i Idalia. Janusz zajmował się konferansjerką, więc w koniecznych momentach w ringu zastąpiła go, świetnie, nasza przyjaciółka Magda. Wyniki – wyśmienite!
CORALINE Succession of Baron - CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB, BOG-4!!!! Po raz pierwszy wygrala z ojcem!
Czaruś –CHARMING Danda Bohemia - CWC, Najlepszy Dorosły Pies, BOS
W „petitach” była bardzo silna stawka a IDALIA Podkołdernik Jadowity otrzymała CWC, Najlepsza Dorosła Suka. Na wystawie sami znajomi, jak to zwykle bywa w macierzystym oddziale, więc i nastroje dopisały!

Zapraszamy do obejrzenia więcej fotek z wystawy

**

22.06.2014

Jak co roku nie mogło bas zabraknąć na Krajowej Wystawie w Jeleniej Górze Pojechały z nami Coraline i Yoko. W przemiłej atmosferze „Mała” dostała WO i Najlepsze Szczenię, a Coraline - CWC, i po raz kolejny Zwycięstwo Rasy!
Za rok znów będziemy w Jeleniej Górze!!!

**

24.05.2014

Druga połowa maja to świetna pora na kameralne wystawy. Właśnie taką - Krajowa Wystawę Psów Ras Myśliwskich organizuje oddział poznański w Antoninku W tym roku dopisała pogoda i wspaniałe towarzystwo. A pieski? Startowała Coralina i Voltaire. Starsza nie dała jeszcze szans juniorowi i została Zwycięzcą Rasy. Stanęła rónież na podium jako III-cia w Best of Group!
Volterek też spisał się świetnie – został Najlepszym Juniorem i Zwycięzcą Płci Przeciwnej.
Najfajniejszy jednak był wspólnie spędzony czas z przyjaciółmi


 

Zapraszamy do obejrzenia więcej fotek z wystawy

03.05.2014

Najbardziej oczekiwana co rok – Klubowa Wystawa Bassetów. Jest to przede wszystkim spotkanie towarzyskie. Uwielbiamy tam jeździć by spotkać wszystkich przyjaciół zwariowanych miłośników długich psów na krótkich łapach. Przyjaźń nie przeszkadza w rywalizacji! Z naszej piątki najlepiej spisał się Czaruś, który został Zwycięzcą Klubu, Zwycięzcą Rasy i zajął trzecie miejsce w Best in Show. Coraline zdobyła Zwycięstwo Klubu i CWC, Voltaire zdobył Młodzieżowe Zwycięstwo Kubu, Idalia wygrała swoją klasę oraz zdobyła Zwycięstwo Klubu, a Yoko, w debiucie – Najlepsze Szczenię Rasy i IV miejsce w BiS szczeniąt.

Deszcz nie zepsuł nam wspaniałej basseciarskiej atmosfery J

Zapraszamy do obejrzenia więcej fotek z wystawy

**

26.04.2014

Wspaniale spisała się Coraline na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu. Po raz pierwszy w życiu została Zwycięzcą Rasy! „Po drodze” zdobyła certyfikaty CACIB i CWC. To już drugie CWC w tym roku, pierwsze zdobyła w styczniu w Głogowie.

Niestety fotografa przy tym nie było...

**

01.01.2014

Nowy Rok nasza rodzinka powitała w powiększonym składzie. Kilkanaście godzin wcześniej przyjechała do nas Yoko. Wyszukaliśmy ja w Danii u naszej przyjaciółki Birgitte i był to nasz szczęśliwy dzień! Yoko, a właściwie: Fodnote BLUE JASMINE jest pierwszym psem rasy Basset Bleu de Gascogne w Polsce. Od pierwszych chwil pobytu jest w centrum zainteresowania wszystkich członków rodziny, co widać na zdjęciach.

  Plants: image 1 0f 4 thumb

Zapraszamy do obejrzenia więcej fotek YOKO w galerii

**

ARCHIWUM 2012/13

ARCHIWUM 2011

ARCHIWUM 2010
 

**


Projekt i wykonanie
A&M


All Rights Reserved
Wszystkie materiały zawarte w tej witrynie internetowej są chronione prawami autorskimi.
Nie zezwala się na ich publikację w jakiejkolwiek formie - bez zgody autora.

 

**
© GBGV Projekt  A&M Grand Basset Griffon Vendeen :: Tatra Shepherd Dog